úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Adoptivními rodiči krokodýla

Adoptivními rodiči krokodýla

   V kroužku chováme různé plazy. Ale krokodýla? Toho v kroužku nemáme. Ale jeho adoptivními rodiči spolu s dětmi jsme. Jak jako?

   V Zoo Olomouc lze přispět na péči a krmení různých zvířat. Mohou přispět jednotlivci, organizace, ale třeba jednotliví podnikatelé. Adopční smlouva platí vždy rok. Podle výše příspěvku je stanoveno několik kategorií. Každá z nich obdrží některé bonusy, např. různý počet volných vstupů do zoo, adopční listinu, cedulku sponzora na ubikaci zvířete, pozvání na Den sponzorů zoo, elektronický časopis Zoo Olomouc Oryx.

   S dětmi z chovatelského kroužku se této činnosti věnujeme již delší dobu. Každý školní rok obdrží děti informační lístek pro rodiče, kde vysvětlujeme důvod sponzorování a žádáme o dobrovolný finanční příspěvek 100,- Kč. Po shromáždění potřebné částky děti hlasují, které zvířátko budeme aktuálně podporovat. Po odeslání vyplněného formuláře a vybrané částky je pak podepsána sponzorská smlouva. Adopční listinu potom umisťujeme vždy na viditelné místo v naší Minizoo, kde jsou vystaveny i listiny z předchozích let. Děti se touto formou učí dobrovolně podporovat dobré věci ve svém okolí

    Letos „zvítězil“ s největším počtem hlasů krokodýl čelnatý. Vzhledem ke vstupence s volnými vstupy jej i ostatní obyvatele zoo navštívíme s dětmi z chovatelského kroužku v letošní velikonoční čtvrtek.

Adoptivními rodiči krokodýla
Adoptivními rodiči krokodýla
Adoptivními rodiči krokodýla
Adoptivními rodiči krokodýla
Adoptivními rodiči krokodýla
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím