úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Adoptivními rodiči krokodýla

Adoptivními rodiči krokodýla

   V kroužku chováme různé plazy. Ale krokodýla? Toho v kroužku nemáme. Ale jeho adoptivními rodiči spolu s dětmi jsme. Jak jako?

   V Zoo Olomouc lze přispět na péči a krmení různých zvířat. Mohou přispět jednotlivci, organizace, ale třeba jednotliví podnikatelé. Adopční smlouva platí vždy rok. Podle výše příspěvku je stanoveno několik kategorií. Každá z nich obdrží některé bonusy, např. různý počet volných vstupů do zoo, adopční listinu, cedulku sponzora na ubikaci zvířete, pozvání na Den sponzorů zoo, elektronický časopis Zoo Olomouc Oryx.

   S dětmi z chovatelského kroužku se této činnosti věnujeme již delší dobu. Každý školní rok obdrží děti informační lístek pro rodiče, kde vysvětlujeme důvod sponzorování a žádáme o dobrovolný finanční příspěvek 100,- Kč. Po shromáždění potřebné částky děti hlasují, které zvířátko budeme aktuálně podporovat. Po odeslání vyplněného formuláře a vybrané částky je pak podepsána sponzorská smlouva. Adopční listinu potom umisťujeme vždy na viditelné místo v naší Minizoo, kde jsou vystaveny i listiny z předchozích let. Děti se touto formou učí dobrovolně podporovat dobré věci ve svém okolí

    Letos „zvítězil“ s největším počtem hlasů krokodýl čelnatý. Vzhledem ke vstupence s volnými vstupy jej i ostatní obyvatele zoo navštívíme s dětmi z chovatelského kroužku v letošní velikonoční čtvrtek.

Adoptivními rodiči krokodýla
Adoptivními rodiči krokodýla
Adoptivními rodiči krokodýla
Adoptivními rodiči krokodýla
Adoptivními rodiči krokodýla
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše