úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Chrti v nouzi

Chrti v nouzi

Chovatelský kroužek a Chrti v nouzi

   V úterý 5. února čekalo na děti z chovatelského kroužku velké překvapení. Přijeli nás navštívit lidé z organizace Chrti v nouzi se čtyřmi svými pejsky – bývalými závodními greyhoundy z Irska.

   Představili nám své psy, činnost s nimi a některé zajímavosti kolem chrtů. Děti měly možnost si pejsky prohlédnout a pořádně se s nimi pomazlit. Rovněž jsme s nimi podnikli krátkou vycházku, kde se děti mohly s chrty na vodítku i dosyta proběhnout.

   Tito úžasní psi slouží ve své vlasti hlavně jako „stroj na peníze“. Jakmile přestanou na dostizích vydělávat, končí většinou velmi špatně, již ve 4 – 5 letech svého věku. V adoptivní péči si postupně zvyknou a dožijí se v nové rodině i 10 a více let.

   Tímto bychom chtěli moc poděkovat za návštěvu chrtům i jejich páníčkům. Děti tato problematika velmi zajímala, psi se jim moc líbili. Vypadá to, že začíná vznikat spolupráce s Chrty v nouzi, a to nejen v kroužku, ale i na akcích nebo dětských táborech.                                                                                                                  Ing. Pavel Sova

Chrti v kroužku DDM
Chrti v kroužku DDM
Chrti v nouzi
Chrti v nouzi 2
Chrti v nouzi
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše