úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Diskohrátky 2019

Diskohrátky 2019

V neděli 10. 11. se sešli žáci tanečních kroužků Rytmika Senice na Hané, Baby Trips Senice na Hané a Show Dance Těšetice při DDM Litovel se svými rodiči a kamarády v sále KD v Těšeticích na akci Diskohrátky do pohádky. V letošním roce nás příjemně překvapil i zájem veřejnosti a účast dalších dětí ze ZŠ Těšetice.

Celé odpoledne bylo plné tanečních vystoupení a také pohybových a tanečních her, do kterých se zapojily i ostatní děti. V tanečních ukázkách se představili malí začátečníci z Rytmiky (Černoušci) i pokročilá děvčata ze Show Dance (Pirátky), děti mírně pokročilé předvedly své Žížaly a vlastní tvorbu dvojice (Shawn Duo, Duo Die Young) i čtveřice (Černá a bílá). S chutí jsme také tleskali našim hostům – seniorům z taneční skupiny Sekt Těšetice, kteří nám předvedli Námořníky i polku Hasiči.

Akcí nás provázeli pořadatelé v pohádkových maskách a také pro děti jsme uspořádali přehlídku masek, která se všem líbila. Odměny pak dětem přinesl Mikuláš a kartičky za hry si mohly děti vyměnit za sladkosti dle výběru ve stánku u Andílka.

Pro všechny tanečníky i diváky bylo připraveno občerstvení, za které děkujeme pracovníkům školní jídelny. Děkujeme také základní škole, která nám půjčila sál KD. Celé odpoledne provázela příjemná atmosféra a dobrá nálada a za rok se těšíme opět na shledanou.

Mgr. Miroslava Grulichová

Diskohrátky 2019
Diskohrátky 2019
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše