úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Jízdy na odrážedlech a koloběžkách

Jízdy na odrážedlech a koloběžkách

V sobotu 23. 9. 2023 se na dopravním hřišti v Litovli sešli malí závodníci na akci Jízdy na odrážedlech a koloběžkách. Počasí se netvářilo příliš vlídně a možná některé děti s rodiči i odradilo. Nakonec se v průběhu dvou odpoledních hodin vystřídalo na dopravním hřišti 15 malých závodníků v doprovodu svých rádců a pomocníků = rodičů a prarodičů.

Závody probíhaly po skupinkách. Děti si prošly trať s průvodcem a vyzkoušely si cestu i úkoly. Několikrát si mohly projet trať samostatně a pak již startoval závod.  Každý závodník si musel počkat na zelenou na semaforu. Pak pokračoval k vodníkovi a objel jeho jezírko, našel správnou cestu kolem rytíře a princezny, projel klikatým chodníčkem, zvládnul slalom mezi kuřátky, zastavil a zahoukal na houkačku a mezi klauny dojel do cíle. Závody probíhaly za mohutné podpory všech zúčastněných. Každý závodník kromě potlesku a pochvaly obdržel i sladkou odměnu. Děti i rodiče odcházeli spokojeni a s úsměvem, ani zamračené počasí nám náladu nezkazilo.

Na všechny malé závodníky i jejich rodiče se těšíme opět za rok na dopravním hřišti v Litovli.

Mgr. M. Grulichová, DDM Litovel

foto 3
foto 2
foto 1
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše