úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Návštěva Aquatery Olomouc

Návštěva Aquatery Olomouc

Pravidelnou součástí činnosti chovatelského kroužku bývala vždy návštěva některých terarijních trhů. Dlouhá léta jsme s dětmi jezdili třeba do Ostravy. Před několika lety byla tato aktivita obnovena i v Olomouci.

   V sobotu 23.října jsme za rozednění čekali před vchodem do pavilonu A olomouckého výstaviště. Děti byly celé napjaté, většina z nich byla na podobné akci poprvé. Konečně jsme se dočkali a mohli se rozhlédnout po prostorné prodejní ploše. Akvarijní část nabízela různé druhy akvarijních rybek, vodní rostliny, krmiva a technické vybavení. Terarijní (větší) část pak pestrý výběr zvířat, rostlin, celých vybavených terárií, technických pomůcek i odborné literatury. Užaslé děti nevěděly, kam dřív. Jestli obdivovat pestrobarevné chameleóny z Madagaskaru, zajímavé barevné mutace královských krajt nebo roztomilé vačice. Jestli koupit domů do akvária rybičky nebo mamince kaktus. Nebo upozornit nás vedoucí, který prodejce nabízí pro nás tolik potřebné živé krmivo. Nebo prosit, že tyto žabky do terária v kroužku opravdu nutně potřebujeme. 

   U našeho známého prodejce jsme nakoupili pěkné keramické misky do terárií a několik korkových úkrytů. Po návratu do Litovle jsme je umístili do boxů k hadům heterodonům, tito se v korkových rourách bez váhání zabydleli.

   Jsme moc rádi, že opět pokračuje dlouholetá tradice našich návštěv terarijních trhů. A že už se mě moji známí teraristé na trzích nebudou ptát: „A kde máte děti?“   Ing. Pavel Sova

Návštěva Aquatery Olomouc
Návštěva Aquatery Olomouc
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše