úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Odpoledne s RC autíčky

Odpoledne s RC autíčky

V sobotu 3. 6. 2023 se na dopravním hřišti opět sešli fandové radiově řízených modelů aut a autíček. Během dne se tu vystřídala nejen řada nováčků, ale mohli jsme tu potkat i známé tváře a autíčka z loňského roku. V nabídce byly opět cvičné jízdy s poradcem pro začátečníky i možnost závodních jízd pro pokročilé řidiče. V letošním roce jsme rozšířili nejen množství a různorodost překážek a slalomů, ale také „vozový park“. Účastníci akce si mohli vyzkoušet jízdy s třemi autíčky DDM. Pro malé děti byl připraven Jeep s volantem, starší začátečníci volili autíčko obojživelníka a odvážní jezdci řídili závodní Beetle Truck. Všichni řidiči si pak za svůj výkon zasloužili sladkou odměnu. Akci jsme mohli uspořádat díky zapojení do projektu Šablony OP JAK (spolufinancováno z finančních prostředků Evropské unie).

Děkujeme všem účastníkům za ukázky autíček i řidičských dovedností. Už teď se těšíme zase někdy na shledanou na dopravním hřišti v Litovli.
Grulichová, DDM Litovel.

Odpoledne s RC autíčky
Odpoledne s RC autíčky
Odpoledne s RC autíčky
Odpoledne s RC autíčky
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše