úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Sbírka pro kočky a psy v útulcích 2023

Sbírka pro kočky a psy v útulcích 2023

Dům dětí a mládeže Litovel vyhlásil v listopadu sbírku pro psy a kočky v útulcích. Lidé k nám mohli přinášet nejrůznější věci, krmivo a další potřeby, doporučeny byly na doprovodném plakátku. Kromě něj děti namalovaly obrázky pejsků a kočiček, které s obrázky věcí se sbírky umístily na plakáty do oken v přízemí budovy DDM na Komenského ulici. Vyhlášená sbírka končila v pátek 15.prosince.

   V letošním roce bylo věcí relativně méně než v jiných letech. Jedna z příčin byla i ta, že školy měly velmi těžkou volbu, koho svou sbírkou podpořit. Vždyť naši pomoc potřebují nejen psí a kočičí útulky, ale třeba i záchranné stanice volně žijících zvířat.

   Shromážděné věci jsme s kolegou odvezli do útulku „Zastavme utrpení-Pod křídly anděla v Žerotíně“ a „Kočičího depozita Píšánek v Uničově“. V Žerotíně nechyběla tradiční fotka dovezených věcí pod vánočním stromečkem.

   Děkujeme moc všem dárcům za jejich ochotu pejskům a kočičkám pomoci. Mezi nimi třeba jedné pejskařské rodině – dívka z této rodiny mi navštěvuje chovatelský kroužek již pátým rokem. Děkujeme moc, Žanetko!  

Ing. Pavel Sova, DDM Litovel

foto 4
foto 3
foto 2
Foto 1
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše