úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Sbírka pro útulek pro opuštěná zvířata

Sbírka pro útulek pro opuštěná zvířata

V prosinci 2019 uspořádal Dům dětí a mládeže Litovel sbírku pro opuštěné psy a kočky v útulcích. Aktivně se do organizace sbírky zapojily i děti z kroužků Chovatelé a Hravá přírodověda. V docela krátkém čase se nakonec podařilo naplnit dvě obrovské krabice plné pamlsků, konzerv, hraček, desinfekčních prostředků, misek a dalších potřebných věcí. Část těchto dárků odvezly děti společně s panem Ing. Sovou do útulku Olomouc v rámci každoročního předvánočního výletu. Zbytek jsme předali pejskům z Psího domova – Pod křídly anděla v Žerotíně. Tento útulek je určený pejskům, kteří byli odebráni z nevhodných podmínek, často už na pokraji smrti.

Všem milým dárcům ze srdce děkujeme, a nejen pejskům a kočičkám, ale všem zvířatům přejeme, aby se k nim lidé v roce 2020 začaly chovat lépe, ohleduplně a s láskou.
A my, zaměstnanci Domu dětí a mládeže Litovel, jsme si dali novoroční předsevzetí, že tyto sbírky se stanou naší pravidelnou akcí.

                                                                                                       Šárka Grunová

Sbírka pro útulek
Sbírka pro útulek
Sbírka pro útulek
Sbírka pro útulek
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše