úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Taneční soutěž O erb města Litovel

Taneční soutěž O erb města Litovel

Dne 13.4. 2024 pořádal Dům dětí a mládeže Litovel nepostupovou taneční hobby soutěž „O erb města Litovel“. Jedná se o největší akci DDM s mnohaletou tradicí, která se konala na sportovní hale při ZŠ Vítězná. Během letošního ročníku se předvedlo 1277 tanečníků ve 103 soutěžních formacích.

Účastníci taneční soutěže byli rozděleni dle věku a tanečního stylu do 28 soutěžních kategorií. Diváci se tak mohli těšit z přehlídky pestrých kostýmů, různých tanečních stylů a neuvěřitelné energie tanečníků. Nelehkého úkolu hodnocení se ujala šestičlenná porota složená z odborníků na tanec a práci s dětmi a mládeží, přičemž aktivně hodnotilo vždy maximálně 5 porotců – byla tedy zajištěna i možnost střídání porotců, neboť udržet maximální pozornost v průběhu celé soutěže je takřka nemožné.

Na mladé tanečníky za jejich vystoupení čekaly diplomy, medaile a spousta sladkých odměn, aby mohli doplnit energii a nasbírat síly a motivaci do dalších soutěží.

Na soutěži nechybělo ani zastoupení domácích tanečníků skupiny KASTER. Ve věkové kategorii BABY vystoupila taneční skupina KASTER s nacvičenou taneční sestavou „Loupež století“, v kategorii MINI s taneční choreografií „Říše času“, v kategorii DĚTI s choreografií „Dancing sky“ a v kategorii JUNIOR s choreografií „De la sol“. Není tajemstvím, že taneční skupina KASTER si nejvíce oblíbila styl DISCO DANCE, který je, co se fyzické náročnosti týká, jedním z nejnáročnějších tanečních stylů. Naše tanečníky přišli v hojné míře podpořit jejich rodiny a kamarádi. Není proto divu, že na domácí půdě předvedli výborný výkon a získali medailová umístění. Loupež století se umístila na 2. místě, Říše času na 1. místě, Dancing sky na 1. místě a De la sol na 1. místě.

Našim tanečníkům gratulujeme a přejeme jim mnoho úspěchů a radosti z tance na dalších soutěžích, na které se chystají.

Kolektiv DDM Litovel

foto 13
foto 12
foto 11
foto 10
foto 9
foto 8
foto 7
foto 7
foto 6
foto 5
foto 4
foto 3
foto 2
Foto 1
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše