úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Taneční výlety v listopadu

Taneční výlety v listopadu

Diskohrátky

V neděli 11. 11. se sešli žáci tanečních kroužků Baby Trips Senice na Hané a TK Těšetice při DDM Litovel se svými rodiči a kamarády v sále KD v Těšeticích na akci Diskohrátky se zvířátky. Celé odpoledne bylo plné tanečních vystoupení, pohybových her se sladkými odměnami pro všechny děti a také tanečních her, do kterých se zapojila i většina rodičů.

V tanečních ukázkách se představili malí začátečníci (Chňapíci), mladší děti mírně pokročilé (Berušky), děti pokročilé (Zumba Klára, Kouzelníci, Zumba II.) i dvojice s vlastní tvorbou (Hanička + Eliška, Duo Timber).

Akcí nás provázeli pořadatelé v maskách zvířátek a také pro děti jsme uspořádali přehlídku masek na téma zvířátka, která se všem líbila. Celou akcí jsme zároveň oslavili již 32. narozeniny naší taneční skupiny Trips.

Pro všechny tanečníky i diváky bylo připraveno občerstvení, za které děkujeme pracovníkům školní jídelny, děkujeme také základní škole, která nám půjčila sál KD. Celé odpoledne provázela příjemná atmosféra a dobrá nálada a za rok se těšíme opět na shledanou.

Soutěž jednotlivců v Otrokovicích.

V neděli 18. 11. se vydala skupinka starších dětí TK Těšetice na soutěžní výlet do Otrokovic.

Vyzkoušeli si soutěž ,,Jednotlivci ve skupině“ v disciplíně disko. Žáci cvičili podle taneční lektorky a porota sledovala jednotlivé soutěžící, jak tento nácvik zvládají. Na konec vždy vybrala šest nejlepších tanečníků. Mezi tanečními školami se do skupinky nejlepších probojovala také naše žákyně Eva. Všichni si pak odváželi nové zkušenosti s novou soutěží

i nové sestavy do dalšího tancování. Děkuji všem tanečníkům za odvahu v nové soutěži a rodičům za doprovod.

Tancování Loštice.

V neděli 25. 11. se vydali žáci tanečních kroužků Baby Trips Senice na Hané a TK Těšetice při DDM Litovel na soutěžní výlet do Loštic. Soutěžili jsme v kategoriích Mini (Berušky) a Děti (Kouzelníci). Děti se velmi snažily a na závěr jsme si odváželi medaile za 1. místo – Kouzelníci a za 2. místo – Berušky. Děkujeme všem tanečníkům za pěkné výkony a rodičům za doprovod, podporu i potlesk.

Z důvodu shody termínů jsme se letos nezúčastnili druhé soutěže v Holešově (jak jsme plánovali po loňské účasti).

Mgr. Miroslava Grulichová, DDM Litovel.

Tancování v Lošticích
Tancování v Lošticích
Taneční výlety v listopadu
Taneční výlety v listopadu
Taneční výlety v listopadu
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše