úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Taneční výlety v prosinci

Taneční výlety v prosinci

Adventní neděle v Šantovce

V neděli 9. 12. jsme navštívili OC Šantovka v Olomouci, kde jsme vystupovali v rámci adventních koncertů. Společně zde vystoupili žáci tanečních kroužků Baby Trips Senice na Hané a TK Těšetice při DDM Litovel. Celé odpoledne nás provázela slavnostní vánoční atmosféra a všem dětem to velice slušelo.  V prvním vstupu se představily nejmladší děti s vystoupením Chňapíci a starší žáci předvedli show formaci Kouzelníci. V našem druhém vstupu se představily mladší děti jako Berušky, dvojice Hanička + Eliška a starší žáci předvedli ukázku z nové formace Zumba Pink. Během dne jsme našli čas i na několik fotek a sladkou odměnu všem našim tanečníkům. Tento předvánoční výlet se stal již tradicí a doufáme, že v ní budeme pokračovat i v příštím roce.

 

Vánoční hvězdičky

V pátek 14. 12. jsme se zúčastnili již tradiční akce ZŠ Těšetice – Hvězdičky. Dopoledne probíhalo vystoupení pro školu, které bylo zároveň generální zkouškou na odpolední vystoupení pro rodiče, kamarády i širokou veřejnost. Za taneční kroužek se představili mladší Chňapíci – děti TKT, kterým přijelo pomáhat několik mladších dětí z kroužku Baby Trips. Kroužek TKT starší již pravidelně navštěvují děti i mimo ZŠ Těšetice, společně předvedli show formaci Kouzelníci. Vystoupení na nezvyklém místě – na jevišti se všem podařilo a potlesk diváků byl zasloužený.

Mgr. Miroslava Grulichová, DDM Litovel.

Chňapíci a kouzelníci v šantovce
Tancování v Šantovce
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše