úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » TS KASTER Litovel – 2. vicemistři České republiky

TS KASTER Litovel – 2. vicemistři České republiky

Taneční skupina KASTER Litovel, kategorie DĚTI (8-11 let) a JUNIOR (12-15 let), se zúčastnila regionálních a zemských kol taneční soutěže Czech dance tour. Kategorie DĚTI na regionálním kole s formací Now or never získala 1. místo a kategorie JUNIOR s formací Green Spirit také 1. místo. Získali postup do zemského kola – Mistrovství Moravy, kde formace Now or never získala 3. místo, jsou tedy 2. vicemistři Moravy a formace Green Spirit 1. místo, takže získali titul Mistři Moravy. Byla to obrovská radost a hlavně radost z postupu na Mistrovství ČR, kde formace Now or never získala sice 7. místo, ale i tak je to pro ně velký úspěch a vítězství, dostat se až tak daleko a formace Green Spirit získala krásné 3. místo a získala titul 2. vicemistři ČR. Velká gratulace!!! Také nesmíme opomenout kategorii MINI (5-8 let), která se zúčastnila postupové taneční soutěže MIA FESTIVAL v Olomouci, kde na regionálním kole formace Superhrdinové získala 4. místo a formace Roztančená jungle získala 1. místo. Byl to pro ně velký úspěch, protože děti získaly postup do finále v Praze v Paláci Lucerna, kde formace Superhrdinové získala krásné 5. místo a formace Roztančená jungle krásné 3. místo. Velká gratulace!!! Na účast v těchto soutěžích finančně přispělo ze svého rozpočtu město Litovel částkou 15000 Kč.

Letošní rok byl pro taneční skupinu KASTER velmi úspěšný. I na nepostupových soutěžích získali plno medailových umístnění a trenérky můžou být na své tanečníky a tanečnice právem hrdé. Velký dík patří také rodičům, kteří celou dobu děti a trenérky podporovali a fandili. Všem velké díky!!!

Kaster na soutěžích
Kaster na soutěžích
Kaster na soutěžích
Kaster na soutěžích
Kaster na soutěžích
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše