úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » TS KASTER Litovel – 2. vicemistři České republiky

TS KASTER Litovel – 2. vicemistři České republiky

Taneční skupina KASTER Litovel, kategorie DĚTI (8-11 let) a JUNIOR (12-15 let), se zúčastnila regionálních a zemských kol taneční soutěže Czech dance tour. Kategorie DĚTI na regionálním kole s formací Now or never získala 1. místo a kategorie JUNIOR s formací Green Spirit také 1. místo. Získali postup do zemského kola – Mistrovství Moravy, kde formace Now or never získala 3. místo, jsou tedy 2. vicemistři Moravy a formace Green Spirit 1. místo, takže získali titul Mistři Moravy. Byla to obrovská radost a hlavně radost z postupu na Mistrovství ČR, kde formace Now or never získala sice 7. místo, ale i tak je to pro ně velký úspěch a vítězství, dostat se až tak daleko a formace Green Spirit získala krásné 3. místo a získala titul 2. vicemistři ČR. Velká gratulace!!! Také nesmíme opomenout kategorii MINI (5-8 let), která se zúčastnila postupové taneční soutěže MIA FESTIVAL v Olomouci, kde na regionálním kole formace Superhrdinové získala 4. místo a formace Roztančená jungle získala 1. místo. Byl to pro ně velký úspěch, protože děti získaly postup do finále v Praze v Paláci Lucerna, kde formace Superhrdinové získala krásné 5. místo a formace Roztančená jungle krásné 3. místo. Velká gratulace!!! Na účast v těchto soutěžích finančně přispělo ze svého rozpočtu město Litovel částkou 15000 Kč.

Letošní rok byl pro taneční skupinu KASTER velmi úspěšný. I na nepostupových soutěžích získali plno medailových umístnění a trenérky můžou být na své tanečníky a tanečnice právem hrdé. Velký dík patří také rodičům, kteří celou dobu děti a trenérky podporovali a fandili. Všem velké díky!!!

Kaster na soutěžích
Kaster na soutěžích
Kaster na soutěžích
Kaster na soutěžích
Kaster na soutěžích
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím