úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » VALENTÝNSKÁ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

VALENTÝNSKÁ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

Prvního ročníku valentýnské soutěže se zúčastnilo přes 40 výrobků. S radostí jsme prohlíželi velmi vydařené kresby, ilustrace, skládané výrobky, malby i vytvořené výrobky. Zajímavá byla rozmanitost stylu i technik. Bylo velmi obtížné vybrat. Tímto gratulujeme všem zúčastněným za skvělou práci.

Výherci v první kategorii do 7 let včetně jsou:

7letá Terezka Filipová se svým stromem lásky si nás všechny získala. Dále Jarovítek Pektor z Mateřské školy Pňovice nadchl dlouhým formátem s kolekcí valentýnských pokémonů. A také 4letá Klárka Dluhošová z Mateřské školy Kollárova  zaujala koláží ruky s papírovými srdíčky. 

Výherci v druhé kategorii od 8 let jsou:

Karolínka Šinclová (10 let) ze ZŠ Nasobůrky byla oceněna za nápad za valentýnku s pohyblivými prvky. Štěpán Drechslen vyrobil vtipnou lepenou koláž s motivem amorka. Ze ZŠ Vítězná jsme ocenili kresbu tužkou 12ti-leté Magdalény Studené a ilustraci s názvem "Láska je hezký pocit" od Petra Tomečka.

Mimořádná cena:

Také jsme vyhlásili mimořádnou cenu za skvělý nápad i provedení. Návrh trika od děvčat ze ZŠ Vítězná byl okouzlující. Jmenovitě Klárce Kvapilové(11 let) a Katarině Zherstensko (12 let) moc gratulujeme.

Výherci si můžou ceny vyzvednou u nás na DDM Komenského.

Všechny práce budou vystaveny v Městské knihovně v Litovli a to od 22.2. do 8.3.2024.

Po té práce vrátíme majitelům.

 

MgA. Iva Vyhnánková, DDM Litovel

foto 2
Foto 1
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše