úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Výstava domácích mazlíčků

Výstava domácích mazlíčků

   V sobotu 13.května proběhlo v DDM Litovel jarní kolo obnovené soutěže Výstava domácích mazlíčků. Sešli se zde mladí vystavovatelé z chovatelského kroužku i jejich fanoušci a příznivci.

   Většina dětí využila možnost vystavit více expozicí, z nichž do závěrečného hodnocení postupovala ta s největším počtem hlasů. Rovněž příznivci vystavovatelů se snažili dát hlas tomu zvířátku, které bylo podle nich to nejkrásnější. Která zvířátka to byla? Ze savců třeba morčátko a křečík džungarský, terarijní zvířátka reprezentovali pagekoni řasnatí, krásný axolotl mexický, kolekce několika druhů stínek a strašilky. Velkou hvězdou byl sameček rybky bojovnice pestré Maxík ve velmi pěkně vybaveném akváriu.

   Jarní kolo výstavy vyhrála Terezka s hladkosrstým morčátkem, druhé místo získal Pepa se svým axolotlem, na třetí pozici se umístil Matyáš s pagekony. Získané body za podzimní a jarní kolo se sčítají, proto jsme mohli vyhlásit i celkové výsledky soutěže za tento školní rok. Vítězkou tohoto ročníku se stala Terezka, druhé místo obsadil Matyáš, třetí pak Pepa. Všechny tyto tři děti se zúčastnily obou kol soutěže, navštěvují i chovatelský kroužek DDM Litovel.

   Lze říct, že Výstava domácích mazlíčků je opět pevnou součástí přírodovědných akcí DDM Litovel. Doufáme v další hojnou účast mladých chovatelů a v přibývající počet jimi vystavených zvířátek.

Výstava domácích mazlíčků
Výstava domácích mazlíčků
Výstava domácích mazlíčků
Výstava domácích mazlíčků
Výstava domácích mazlíčků
Výstava domácích mazlíčků
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše