úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Výstava domácích mazlíčků

Výstava domácích mazlíčků

Některé akce pro děti můžeme označit jako již tradiční s dlouholetou historií. Jedna taková je i výstava domácích mazlíčků.

V sobotu 11.listopadu se mohli mladí vystavovatelé opět pochlubit svými zvířátky, setkat se s kamarády stejných zájmů a získat některé pěkné ceny.

Tentokrát soutěžily pěkné mladé lupenitky, mladý sameček užovky červené, králík lvíček, morčata a několikanásobný účastník axolotl. Na všech zvířátkách bylo vidět, že se o ně jejich mladí chovatelé dobře starají,

Současně s naší výstavou probíhala v prvním patře kolegova akce Technika je cool. Bylo to velmi dobré, protože její návštěvníci mohli shlédnout i naše zvířátka. Stejně tak mohli příznivci domácích mazlíčků navštívit i zajímavou technickou akci.

No a jaké byly výsledky výstavy? Čtvrté místo zaujala Žanetka se svými lupenitkami, třetí místo pak Zuzka s jednou ze svých expozic (morčátko). Druhé místo obsadili bráchové Dominik s Tobíkem a jejich užovka červená. Vítězem se stal Pepa a jeho samička axolotla. Tato dvojice si o jedno místo polepšila ve srovnání s jarním kolem minulého ročníku soutěže, kde byli druzí. Každý soutěžící obdržel jako obvykle i body, které se započítávají do celkového hodnocení letošního ročníku soutěže.

Chtěl bych poděkovat AOPK a Správě CHKO Litovelské Pomoraví za pěkné odměny a návštěvníkům akce za podporu soutěžících i naší Minizoo. No a prostě všem, kteří prožili pěkné dopoledne s námi i našimi zvířátky. Na viděnou při jarním kole soutěže příští rok v květnu!

Ing. Pavel Sova

foto 5
foto 4
foto 3
foto 2
Foto 1
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše