úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Výukový program v ZŠ Svatoplukova Olomouc

Výukový program v ZŠ Svatoplukova Olomouc

Náš nejstarší výukový program se jmenuje Minizoo pro školy. Nabízíme jej mateřským školám, základním školám, středním školám i školním družinám.

   V pátek 19. ledna jsme s našimi zvířátky navštívili ZŠ Svatoplukova v Olomouci. Jako asistent jel se mnou Michal, zkušený chovatel, kroužek navštěvuje již pátým rokem. Další asistentku nám dělala žákyně místní školy Petra. Je to rovněž zkušená chovatelka, náš kroužek kdysi též navštěvovala.

   Výukový program proběhl pro 17 žáků 6. ročníku. Na naše zvířátka se přišli podívat i asistenti a učitelé, rovněž se o nás zajímal pan ředitel školy. Opět se nám potvrdila naprostá nenahraditelnost a jedinečnost kontaktu dětí (i dospělých) se zvířaty.

   Na závěr bych chtěl poděkovat Michalovi za pomoc při realizaci výukového programu. Děkuji i Petře, která nám pomohla při ukázce a která se od druhého pololetí vrací do chovatelského kroužku jako jeho členka.

Ing. Pavel Sova, DDM Litovel

foto 4
foto 3
foto 2
Foto 1
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše