úvod

Úvod » Tábory » KAŽDÝ DEN TROCHU JINAK

KAŽDÝ DEN TROCHU JINAK

tábor naplněn

Popis Tábor je vhodný pro děti od 6 let. Podnikneme výlety do muzea kočárů, na rozhlednu a dračí jeskyně v Čechách pod Kosířem, navštívíme hvězdárnu a dopravní hřiště v Prostějově. Nakoukneme do Museum Legends a Květné zahrady v Kroměříži, prozkoumáme Litovel a užijeme si vodní radovánky v aquacentru Bohuňovice. Nebudou chybět prima zábavné hry.
Termín 22.7. - 26.7.2024
Místo konání DDM Litovel, Staroměstské náměstí 182
Cena 2 850 Kč
Vedoucí tábora Monika Pospíšilová, +420 585 342 448, +420 720 995 102, pospisilova@ddmlitovel.cz

Další informace

Cena zahrnuje stravu, dopravu na každý výlet, veškeré vstupné,materiál a odměny pro každé dítě.
S sebou dobrou náladu, pití, svačinku, pláštěnku, kapesné, na bazén plavky, ručník.

Přihlášku on-line, platbu a zdravotní potvrzení odevzdejte nejpozději do 14. 6. 2024. V den nástupu na tábor odevzdat prohlášení zákonných zástupců a kartičku ZP(kopie). Veškeré formuláře najdete na stránkách www.ddmlitovel.cz – ke stažení.

Bližší informace na tel. 720995102 nebo na e-mail pospisilova@ddmlitovel.cz

Informační leták

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Prohlášení zákonných zástupců