úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Konstruktérská akademie Postřelmov

Konstruktérská akademie Postřelmov

Dne 5.6. a 6.6.2024 jsme s DDM Litovel navštívili Konstruktérskou akademii v Postřelmově.

Je to akce pro všechny, které zajímá technika. První den jsme se účastnili robotické soutěže, kde jsme měli dva mladší účastníky Pavla Navaříka a Radima Janošíka, jejichž robot zdárně dojel do cíle, ale výkon bohužel nestačil na první tři místa. Ve starší kategorii byl přítomen Jan Lang a Andrej Vyhlídal, kteří i když nestáli na stupních vítězů, získali od poroty cenu za bojovnost. Druhý den jsme soutěžili o nejlepší výrobky ze dřeva v dílenské soutěži. Zde nás v mladší kategorii zastupovali Radim Janošík a Vojtěch Kratochvíl. Vojta získal cenu a medaili za třetí místo, za což jsme moc rádi a gratulujeme mu.

Konstruktérskou akademii bylo možné navštívit nejen jako soutěžící, ale také jako host, který se zajímá o moderní technologie, programování, konstruování, tvořivé a dílenské aktivity.

Rádi bychom touto cestou poděkovali organizátorům akce panu Mgr. Miroslavu Šimákovi ze ZŠ Postřelmov, Ing. Zdeňce Mihulkové z MAS Šumperský venkov a všem dalším, kteří se na přípravě akce spolupodíleli.

Ing. Bc. Jaroslav Zapletal

foto 16
foto 15
foto 14
foto 13
foto 12
foto 11
foto 10
foto 9
foto 8
foto 7
foto 6
foto 5
foto 4
foto 3
foto 2
Foto 1
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše