úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » Minizoo na Hanáckých Benátkách

Minizoo na Hanáckých Benátkách

   Ke konci školního roku chovatelského kroužku již tradičně patří Minizoo na Hanáckých Benátkách. Je to pro nás vyvrcholení celoroční činnosti, její prezentace pro veřejnost a zároveň i začátek náboru do kroužku pro příští školní rok.

   Po dvouleté přestávce jsme byli s naším stánkem opět na našem obvyklém místě v parku. Ještě jsme neměli ani pořádně vybaleno a už se u nás zastavovali lidé podívat se „na zvířátka“. Zájem o ně byl opravdu velký. Celé odpoledne jsme byli obklopeni převážně dětskými návštěvníky, ale i jejich rodiči a prarodiči. Ptali se na různé informace o zvířátkách, kontaktní jedince si brali do rukou, někteří odvážnější se fotili třeba s hadem kolem krku.

   Velkou oporou mi byli „pořadatelé“ z řad členů chovatelských kroužků. Pomohli sbalit zvířata v DDM, vše přestěhovat do parku a po akci vše dostat v pořádku „domů“. Nejvíc pomáhali po celé dlouhé odpoledne přímo v našem stánku. Předváděli návštěvníkům naše zvířátka, bedlivě hlídali jejich náladu. Dobře už poznají, pokud jim začíná manipulace vadit a dovedou je včas schovat a nechat odpočinout. Zkušení členové kroužku dokážou podat lidem základní informace o zvířatech i jejich chovu. Díky našim dětem se někteří lidé poprvé odhodlali pohladit si ještěra nebo hada. Pak se mohli ujistit, že had opravdu není „slizký“, ale jen hladký, studený a suchý.

   Celou akci jsme si s dětmi opravdu užili a těšíme se na další. Třeba na naši prezentaci na Dni otevřených dveří v ZŠ Vítězná v pátek 24.června!

Minizoo na Hanáckých Benátkách
Minizoo na Hanáckých Benátkách
Minizoo na Hanáckých Benátkách
Minizoo na Hanáckých Benátkách
Minizoo na Hanáckých Benátkách
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše