úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » TS KASTER – Tančíme, abychom žili!

TS KASTER – Tančíme, abychom žili!

Letošní taneční rok byl pro nás hodně pestrý a náročný, ale přitom hodně úspěšný. Je pro nás potěšením, když můžeme vstoupit na taneční parket. Užít si taneční zápal, adrenalin, ze soutěží si odvážet medailová umístnění, a především radost z tanečních výkonů. 

Natrénovali jsme 5 choreografií, které děti bavily a při vystupování a na soutěžích si je náramně užívaly. Chodí k nám děti od 4 let do 15 let a jsou rozděleny do věkových kategorií.

S našimi nejmenšími dětmi ve věku 4-6 let se nacvičila choreografie ve stylu disco show pod názvem Kouzelný les. Děti úspěšně zvládly nacvičit choreografii a hrdě vystupovat na akcích. Zúčastnily se tanečních soutěží „O erb města Litovel“, kde získaly krásné 3. místo, na „Hot dance“ Zubří se umístily na 2. místě, na soutěži „Orion Dancing Stars“ Němčice se umístily na 1. místě a semifinále „MIA FESTIVAL“ Olomouc, kde se umístily na 1. místě. Získaly tak postup do International Championship Finále Mia festival v Praze a vyhrály krásné 1. místo.

Další choreografie dětí ve věku 6-8 let ve stylu disco show s názvem RIO, se úspěšně zvládla nacvičit. S choreografií vystupovalo na různých akcích a zúčastnila se tanečních soutěží „O erb města Litovel“, „Mia festival“ v Olomouci a „Dance Evolution“, na které získali 3. místo.

S naší přípravkou ve věku 8-12 let, která tančí prvním rokem, se nacvičila choreografie Máme rádi tanec. Společně jsme se scházeli a natrénovali sestavu, se kterou jsme vystupovali na akcích v Litovli.

Další choreografii Let´s dance ve stylu disco dance natrénovaly děti ve věku 8-12 let. Zúčastnily se tanečních vystoupení a tanečních soutěží „O erb města Litovel“ na které získali 2. místo, „MIA FESTIVAL“ Olomouc krásné 2. místo, „Čáslavský čtyřlístek“ krásné 1. místo,z „Dance Evolution“ v Přerově jsme si odvezli 2. místo, „Hot Dance“ v Zubří jsme získali 2. místo. Semifinále „MIA FESTIVAL“ v Olomouci, kde získaly 2. místo, dětem umožnilo postup do International Championship Finále Mia festival v Praze a vyhrály krásné 1. místo.

Poslední choreografii Time of my life ve stylu disco dance natrénovala děvčata ve věku 12-16 let. Zúčastnila se tanečních vystoupení na akcích a tanečních soutěží, na kterých to rozjela, a to „TanceR cup“ Zlín 2. místo, „O erb města Litovel“ 1. místo, „Čáslavský čtyřlístek“ v Čáslavi 1. místo, „Dance Evolution“ v Přerově 1. místo, „Hot dance“ Zubří 1. místo a zúčastnila se Mistrovství Moravy, kde získaly titul Mistři Moravy a postoupily do finále v Praze „Czech dance Masters“, kde získaly stříbrnou medaili a titul 1. vicemistři České republiky.

Velké díky patří trenérkám Natálii Timpové, Kristýně Lachnitové, Martině Kostelníkové, Lucii Kocourkové a Kateřině Látalové za jejich energii a píli se věnovat dětem, trénovat a předávat jim své zkušenosti a nápady. Jsou to fakt super trenérky, které mají velký obdiv. Jejich choreografie jsou nápadité, veselé a děti to baví. 

Také velké díky patří rodičům, kteří děti podporují a vedou je k tanci a na tanečních soutěžích vytváří skvělou atmosféru. Je to náš super "fan club".

Moc si vážíme všech, kteří nás podporují a fandí, protože je to náš hnací motor, který nás posouvá dál a díky tomu již tančíme od roku 1995 a dál tančit budeme! Tanec je pro nás životní energie, která nás táhne dopředu. Tancem žijeme, tanec milujeme, proto je naše motto: Tančíme, abychom žili!

Pojďte tančit s námi a přijďte mezi nás. Dne 13.9.2023 v 16:30h v SOŠ Komenského ul. se koná nábor nových a stálých tanečníků ve věku 4 – 20 let. Budeme se na vás těšit!

Monika Pospíšilová a trenérky

TS KASTER – Tančíme, abychom žili!
TS KASTER – Tančíme, abychom žili!
TS KASTER – Tančíme, abychom žili!
TS KASTER – Tančíme, abychom žili!
TS KASTER – Tančíme, abychom žili!
TS KASTER – Tančíme, abychom žili!
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše