úvod
  • A
  • A
  • A
Menu

Úvod » Galerie » Fotogalerie » TURISTICKÝ KROUŽEK DDM LITOVEL

TURISTICKÝ KROUŽEK DDM LITOVEL

Dům dětí a mládeže Litovel letos nově otevřel TURISTICKÝ KROUŽEK. Schůzky kroužku probíhají 1x za 14 dní, přičemž alespoň 1x za měsíc je pořádán o víkendu výlet. A kde všude jsme se byli s dětmi podívat? První výlet jsme podnikli v říjnu na kole. Projeli jsme se Litovelským Pomoravím, měli jsme několik zastávek, na kterých děti luštily šifry a plnily sportovní úkoly. V listopadu jsme cestovali do Velkých Losin, kde jsme navštívili Ruční papírnu, v prosinci jsme poznávali město Prostějov, v lednu jsme na přání dětí navštívili Laser arénu a v únoru jsme jeli do Lesního baru v Horní Lipové. Zde se děti seznámily s mapou a učily se s její pomocí orientovat v terénu. Během dne jsme hráli různé hry - ke konci výletu byli všichni výletníci pořádně unavení.

Na pravidelných schůzkách, které vždy zahajujeme na budově DDM na Komenského ulici, jsme poznávali město Litovel, učili jsme se vázat různé uzly, plníme Bobříky a hrajeme spoustu zábavných her.

Ing. Kateřina Kusá

foto 20
foto 19
foto 18
foto 17
foto 16
foto 15
foto 14
foto 13
Foto 12
foto 11
foto 10
foto 9
foto 8
foto 7
foto 6
foto 5
foto 4
foto 3
foto 2
Foto 1
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše